Terug

Nieuwe stickerhouders in het Land van Cuijk

Afbeelding voor Nieuwe stickerhouders in het Land van Cuijk

Onze mooie, nieuwe gemeente Land van Cuijk is hard op weg om een Fairtrade Gemeente te worden. Recentelijk is aan zeven in de gemeente gevestigde ondernemingen de eervolle sticker “Ook wij handelen Fair” uitgereikt. Deze sticker toont aan dat de ontvangers in hun onderneming Fairtrade producten gebruiken, serveren of verkopen. Vaak gaat het hierbij om koffie en thee.

In de fotocollage ziet u om welke bedrijven het gaat. Dit zijn achtereenvolgens: Boomkwekerij Ebben en Inspyrium Cuijk, Landgoed de Barendonk Beers, Laco Sportcentrum Cuijk, Laco Sportcentrum Grave, AH Van der Burgt Grave en Thijs Hendriks Tweewielers Wanroy.

Als gemeentelijke werkgroep hanteren wij de slogan: “Wees loyaal, koop lokaal. En komt het van ver, dan graag Fair!”

Wilt u, als bedrijf, vereniging, school, kerk of welke openbare gelegenheid ook, weten wat het voor u betekent om Fairtrade te worden, stuur dan een mailtje naar: secretariaat@fairtradegemeentelvc.nl. Wij nemen dan graag contact met u op.