‘Stukje Geluk’ nieuwe deelnemer Wereldwijd Naoberschap


In haar eigen werkplaats in Heerde laat Marianca trots haar handgemaakte sierraden zien. Ze maakt deze sieraden op maat, met veel zorgvuldigheid en hoogwaardige materialen. Dit doet ze vooral in de avonduren, naast haar baan en gezin. Marianca is nu volop in de voorbereiding voor de aankomende kerstmarkten in de gemeente. In de toekomst wil ze ook graag haar eigen kaarsen maken.
Burgemeester Prinsen is zelf ook een liefhebber van sieraden. Hij reikte dan ook met veel plezier op de dag van de ondernemer aan deze ambachtelijke ondernemer de bloemen uit.
De werkgroep Wereldwijd Naoberschap draagt de gedachten achter Cittaslow en Fairtrade uit onder de titel ‘Wereldwijd Naoberschap’. De werkgroep bestaat uit mensen uit de samenleving en ambtenaren van de gemeente. Wilt u meer weten over Naoberschap in Heerde, neem dan contact op via naoberschap@heerde.nl.
Meer nieuws uit Heerde
Waar we mee bezig zijn

Wereldwijd Naoberschap adverteert in Vrijetijdkrant
Lees meer

Samenwerking RTV794 en Wereldwijd Naoberschap
Lees meer

Wereldwinkel magazine voor Naoberschap deelnemers
Lees meer