Terug

Samenwerking RTV794 en Wereldwijd Naoberschap

Wereldwijd Naoberschap en RTV794 hebben samen Fairtrade en Cittaslow in de gemeente Heerde meer onder de aandacht gebracht in het afgelopen jaar
Afbeelding voor Samenwerking RTV794 en Wereldwijd Naoberschap

Dit gebeurde door deelnemers van Cittaslow en Fairtrade te interviewen.

Op 8 mei startte deze samenwerking met een interview door Linda Seinstra van RTV794 van wethouder Klaas Harink en voorzitter Jan Odding van Wereldwijd Naoberschap. Elke 2 weken interviewde Linda Seinstra op donderdagmorgen in het programma Brunch van 11.15 tot 11.25 uur een deelnemer van Fairtrade en Cittaslow. Deze deelnemer kon dan aangeven waarom Fairtrade en Cittaslow belangrijk zijn en wat dat betekent voor het functioneren van het bedrijf, de stichting of de vereniging.

In de periode van mei tot en met december werden in totaal 16 interviews gehouden, waaronder 6 deelnemers van Fairtrade, 2 deelnemers van Fairtrade én Cittaslow en 3 deelnemers van Cittaslow. De overige interviews waren met de werkgroep zelf en een interview met de klimaatburgemeester.

Volgend jaar blijft de samenwerking bestaan, maar wel in een lagere frequentie, en bijvoorbeeld meer aansluitend bij activiteiten