.

Events

Fairtrade bananen ijs

Gratis uitgedeeld op festival bij aankoop van een kop koffie

Gemeente: Tilburg, contactpersoon: Saskia Peeters; s.peeters@maakdeswitch.nl

Politieke partijen op bezoek bij wereldwinkels

De Teylingse politieke partijen zijn stuk voor stuk uitgenodigd in de wereldwinkel om het verhaal over fairtrade, wereldwinkel en fairtrade gemeente te horen.

Gemeente: Teylingen, contactpersoon: Bart de Jong; bart.de.jong@wxs.nl

Bonbon workshop

In de kerk, bonbons van fairtrade chocolade maken, presentatie fairtrade tussendoor.

Gemeente: Stichtse Vecht, contactpersoon: Otto Albrecht; oalbrecht@oikocredit.nl

De spotactie: ” Spot jij fairtrade in Den Haag?”

Zo veel mogelijk fairtrade spotten, delen op social media en fairtradepakket twv 75 euro voor de winnaar.

Gemeente: Den Haag, contactpersoon: Karen Kammeraat & Amber van der Lans; Fairtrade@duurzaamdenhaag.nl

Fairtrade Puzzel

Ter ere van de fairtrade week een puzzel in de lokale weekkrant.

Gemeente: Opsterland, contactpersoon: Joke Kok Kuiper; Jkokkuiper@gmail.com

Fotowedstrijd

Fotowedstrijd waarin deelnemers laten zien hoe zij Fairtrade versterken, dit onder het mom van onze slogan: VERSTERK FAIRTRADE, VERGROOT JE WERELD

Gemeente: Ooststellingwerf, contactpersoon: Aly Pol; a.pol@ooststellingwerf.nl

Licht op fairtrade

Waxinelichtjes in potjes geplaatst op het plein in het winkelcentrum. Mensen mochten raden wat er stond, kregen een formuliertje om in te vullen en bij de Wereldwinkel in te leveren. De aanloop was goed en onder de winnaar zijn er prijsjes verloot.

Gemeente: Noordoostpolder, contactpersoon: Albert Klein Tijssink; a.kleintijssink@live.nl

Kleurplaat

Kleurwedstrijd; Gemeente: Nieuwegein.

Fairtrade chocoladefontein

Met fairtrade fruit, om aandacht te vragen voor fairtrade producten.

Gemeente: Meppel, contactpersoon: Marjan Mulder; m.mulder@meppel.nl

Heel Leerdam Bakt

Bakken met fairtrade producten voor jeugd, kinderen en volwassenen.

Gemeente: Leerdam, contactpersoon: Dijo van der Hek; info@team2015-leerdam.nl

With the financial support of the EU
.